شروع قوانین

قوانین و مقررات

استفاده از خدمات ارائه شده توسط وب سایت فرست دیزاین به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

وب سایت فرست دیزاین از قانون کپی رایت پیروی می کند و درصورت مشاهده متن قالب طراحی یا محصول کپی برداری شده از این وب سایت با کاربر متخلف برخورد قانونی خواهد شد و کاربران می توانند در صورت مشاهده تخلف به آدرس ایمیل info(@)firstdesigner(dot)ir گزارش خود را ارسال نمایند.

قانون استفاده از محصولات

مسئولیت واریز اشتباه هرگونه وجهی به وب سایت با خود کاربر می باشد

کاربران با خرید از این وب سایت متعهد می شوند ، محصول خریداری شده یا سفارش شده برای طراحی را در اختیار هیچ کسی قرار ندهند و از آن مراقبت کنند و درصورت دزدیده شدن محصول ، به شکل(هک شدن یا...)آن را به مراجع ذیصلاح و وب سایت اطلاع دهند و درصورتی که مشاهده شود کاربر از محصول یا قالب طراحی شده یا هر نوع محصولی که وب سایت فرست دیزاین آن را طراحی و تولید کرده است ، در راستای درامد زایی استفاده کند ، یا آن را به رایگان در اختیار دیگران قرار دهد با کاربر برخورد خواهد شد و تمامی عواقب آن بر عهده خود کاربر می باشد و همین طور وب سایت حق دریافت خسارتی که خود وب سایت تعین می کند هر مقدار که باشد را دارد.

قوانین خرید

کاربران و بازدید کنندگان با ورود به صفحه خرید و تکمیل اطلاعات و خرید قوانین زیر را تایید می کنند.

برای ورود به صفحه تکمیل اطلاعات و پرداخت از هیچ نوع ابزاری که باعث شود اطلاعات سیستمی اش تغیر کند از جمله آی پی استفاده نکند.

برای خرید از اطلاعات خودش استفاده کند و هیچ اطلاعاتی از فرد دیگر خانواده از جمله پدر و مادر یا خواهر یا هر یک از بستگان یا دوستان و... در صفحه تکمیل اطلاعات وارد نکند.

اطلاعات کارت وارد شده با اطلاعات وارد شده در صفحه پرداخت مغایرت نداشته باشد.

در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه از پشتیبانی و بازپرداخت استفاده نخواهد شد و وب سایت فرست دیزاین حق ضبط کردن این پول را دارد و به هیچ وجه هزینه ای عودت نخواهد شد.

وب سایت فرست دیزاین هیچ محدودیت سنی در خرید و ثبت نام قرار نداده است و تمامی افراد در هر گروه سنی می توانند از این وب سایت استفاده و خرید کنند.

قوانین عودت وجه

عودت وجه تا 7روز امکان پذیر می باشد و شرایط زیر را در بر می گیرد.

جملاتی مانند پشیمان هستم ، از خرید منصرف شدم ، اشتباه خرید کردم و امثال این ها مورد قبول نمی باشد.

در صورتی که مشکلی از سمت ما باشد و نتوانیم تا 72 ساعت کاری مشکل را حل کنیم هزینه عودت خواهد شد.

در صورت استفاده از کارت دیگران یا وجود مغایرت در اطلاعات وارد شده در صفحه پرداخت با اطلاعات کارت وارد شده در درگاه پرداخت هزینه ای بازگشت داده نخواهد شد.

سرویس های طراحی در صورتی که طراحی شروع نشده باشند 70درصد هزینه بازگشت داده خواهد شد.

هزینه هر ساعت کار طراح هفتاد هزار تومان می باشد.

در صورتی که کار طراحی شروع شده باشد و مشکلی بوجود آمده باشد و مشتری درخواست بازگشت وجه داده باشد هزینه طراحی هر ساعت کار طراحی از آن کم به همراه پانصد تومان کارمزد به کاربر بازگشت داده خواهد شد.

وب سایت فرست دیزاین مشخص می کند که طراح چند ساعت کار کرده و کاربر نیز این مورد را قبول می کند.

در صورتی که مشکلات خارج از محدوده وب سایت بوجود آید مانند جنگ،تحریم،ورشکستگی و ...هزینه ای بازگشت داده نخواهد شد.

تایید قوانین

تمامی حقوق متعلق به وب سایت فرست دیزاین می باشد و تمامی کاربران با خرید هر نوع محصولی از این وب سایت از جمله فایل ، طراحی و هرچیزی که وب سایت فرست دیزاین ارائه کند ، قوانین ثبت شده و نوشته شده در این وب سایت را نیز می پذیرند.

وب سایت فرست دیزاین این حق را دارد که در هر زمان هر بند و هر متن از قوانین را تغیر دهد و کاربر موظف می باشد این قوانین را مطالعه کند و هر قانونی که اضافه یا کم شود را کاربر می پذیرد در صورت عدم پذیرش باید با تیم پشتیبانی هماهنگی شود و سرویس کاربر متوقف و هزینه ای نیز بازگشت نخواهد شد.

با خرید هر محصول تمامی قوانین بالا را می پذیرید
nextpay_trust_logo